Dnes je sobota, 20. dubna, svátek má Marcela, gratulujeme!

Plán akcí KMŠ – únor 2019

– V pátek 1.února jsou pololetní prázdniny, máme otevřeno.

Ve středu 6.února se koná další setkání z cyklu Světýlko, tentokrát s p. Kymlem. Začátek v 8.15

– V pátek 15. února přijede do školky paní psycholožka Mgr. Imlaufová z Křesťanské ped. psych. poradny v Praze na vyšetření školní zralosti předškoláků. Formuláře k vyšetření dětí a souhlasy rodičů s vyšetřením u p. učitelek.

– Ve středu 20.2. přijede divadlo Zvoneček s pohádkou O dvanácti měsíčkách. Začátek v 10.00.

-V úterý 26. února se koná ve školce karneval. Začátek hned ráno v 8.00. Děti mohou přijít do tříd  rovnou v maskách.

Ke karnevalu patří také občerstevní, proto prosíme rodiče, kdo chcete, můžete přispět něčím na společný stůl (Nejlépe  se hodí drobné pečivo, ovoce, džusy či jiné dobroty. A prosíme, mějte ohled na alergiky – raději bez čokolád a oříšků)

Ve čtvrtek 28.února se koná další setkání z cyklu Světýlko, přijde Cyril Havel, začátek v 8.15.

– Od 4. do 8.března jsou jarní prázdniny. V KMŠ máme otevřeno, prosíme, nahlaste nám  docházku Vašich dětí nejpozději do 25.února.