PLán akcí KMŠ – září 2017

- V pondělí 4.září začíná nový školní rok, těšíme se na všechny děti ve třídě Hvězdiček i ve třídě Sluníček.

–  Srdečně zveme všechny rodiče na informační schůzku v úterý 12. září od 16.30. Na programu budou informace o provozních a organizačních záležitostech školky, program akcí na 1. pololetí školního roku, seznámení se sdružením rodičů KáMoŠ. Samozřejmě bude prostor i na dotazy a připomínky rodičů.

V úterý 19. září jedeme na výlet do lesa. Pojedeme na Živec, odjezd autobusu ze školky v 8.15.

S sebou batůžek s pláštěnkou a pitím. Svačinu bereme dětem ze školky, kdo chce, může přidat dětem do batůžku malou dobrotu. Prosíme, dejte dětem obuv a oblečení vhodné na vycházku v lesním terénu.

– Další akce doplníme podle aktuální situace, sledujte nástěnky v KMŠ.