Prázdninová manéž za

Hurááááááááááá!

Plánované akce KMŠ – říjen 2018

- Každé úterý chodí starší děti na plavání. Prosíme o příchod do MŠ  nejpozději do 8.00

- Středy 3.října a 10.října –  „plaváčci“ jdou do muzea na program „Človíček“, odchod 9.30.

Ve čtvrtek 4.10. přijede do školky divadlo Zvoneček s pohádkou „O slepičce a kohoutkovi“. Začátek v 10.00.

Každý čtvrtek od 12.30 kroužek pro předškoláky „Kuliferda“ -příprava na školu, práce s pracovními sešity Kuliferda.

Vede paní učitelka Jitka, určeno pro všechny předškolní děti.

Od pondělka 15.10. můžete nosit do školky výrobky z akce Domácí tvoření rodičů a dětí. Letošní podzimní téma je „Skřítek podzimníček“.

Způsob ztvárnění necháváme na fantazii dětí a rodičů.

Ve středu 17.října přijdou na návštěvu do školky pracovnice muzea se „Človíčkem“. Začátek pro „plaváčky“ v 9.00.

Ve čtvrtek 18.října jedeme na výlet do lesa. Pojedeme na Živec a půjdeme (podle počasí) k Jarníku nebo k Vyhlídce píseckých lesníků.

Odjezd v 8.15, s sebou  do batůžku pití a malou dobrůtku, svačinu bereme ze školky. Na sebe vhodné oblečení a obuv.

Ve středu 24.října přijde do školky P. Cyril Havel s příběhem z cyklu „Světýlko“. Téma – Noemova archa. Začátek v 8.15.

Ve dnech 29. a 30. 10. jsou podzimní prázdniny. Kdo potřebuje přihlásit dítě k prázdninovému provozu, prosíme, nejpozději do 19.10.