Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je pátek, 06. prosince, svátek má Mikuláš, gratulujeme!

Plánované akce KMŠ – říjen 2019

- Každé úterý chodí starší děti na plavání. Prosíme o příchod do MŠ  nejpozději do 8.00

Každý čtvrtek od 12.30 kroužek pro předškoláky „Kuliferda“ -příprava na školu, práce s pracovními sešity Kuliferda.

Vede paní učitelka Jitka, určeno pro všechny předškolní děti.

V pondělí 7.10. v 8.15 přijde do školky logopedka Mgr. Čupová.

Kdo má zájem o vyšetření dítěte, vyplňte formulář a odevzdejte p. učitelce. Cena vyšetření 30,- Kč

Ve středu 9.října jedeme na výlet do lesa. Pojedeme na Živec a půjdeme (podle počasí) k Jarníku nebo k Vyhlídce píseckých lesníků.

Odjezd v 8.15, s sebou  do batůžku pití a malou dobrůtku, svačinu bereme ze školky. Na sebe vhodné oblečení a obuv.

- VE STŘEDU 9.10. OD 17.00 SE V KMŠ KONÁ SCHŮZKA SPOLKU RODIČŮ KáMoŠ

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY ČLENY I DALŠÍ RODIČE, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ ZAPOJIT DO AKTIVIT SPOLKU ČI SE JEN INFORMOVAT O PLÁNOVANÝCH AKCÍCH.

OBČERSTVENÍ JE ZAJIŠTĚNO, KDO CHCE, MŮŽE PŘISPĚT NĚJAKOU DOBROTOU NA SPOLEČNÝ STŮL.

Od pondělka 14.10. můžete nosit do školky výrobky z akce Domácí tvoření rodičů a dětí. Letošní podzimní téma je „Bramborové potěšení“.

Způsob ztvárnění necháváme na fantazii dětí a rodičů.

Ve čtvrtek 17.října přijde do školky P. Cyril Havel s příběhem z cyklu „Světýlko“. Téma – „Ahoj, starý strome“. Začátek v 8.15.

Ve dnech 29. a 30. 10. jsou podzimní prázdniny. Kdo potřebuje přihlásit dítě k prázdninovému provozu, prosíme, nejpozději do 21.10.