Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je pondělí, 30. března, svátek má Arnošt, gratulujeme!

Tylovka nosí letos NBA dresy Golden State Warriors!

V Česku odstartoval 25.9.2019 slavnostním draftem už čtvrtý ročník Jr. NBA League. Liga začala přidělením škol k jednotlivým celkům NBA. Nemusíme připomínat, že jsme turnaj v roce 2016 jako Memphis Grizzlies vyhráli!

Los obstarali také dva hráči, kteří si v nejlepší lize světa zahráli. Bývalý kapitán mužského národního týmu Jiří Welsch a bývalý hráč Portlandu Trail Blazers a poté úspěšný trenér, Američan Audie Norris. Projekt má pomoci ještě více zpopularizovat basketbal mezi dětmi a podpořit euforii z historického šestého místa mužů na světovém šampionátu v Číně.

Hlavní předností této soutěže pro základní školy je fakt, že děti hrají v dresech s logy zámořských týmů. Při dnešním draftu se losovalo o to, která škola bude reprezentovat jaký klub.

Přesný harmonogram soutěže bude zveřejněn v nejbližších dnech. Více na http://jrnbaleague.cz/aktualne/

Tylovka jr. NBA 3Tylovka jr. NBA 2Tylovka jr. NBA