Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je pondělí, 09. prosince, svátek má Vratislav, gratulujeme!

Tylovka nosí letos NBA dresy Golden State Warriors!

V Česku odstartoval 25.9.2019 slavnostním draftem už čtvrtý ročník Jr. NBA League. Liga začala přidělením škol k jednotlivým celkům NBA. Nemusíme připomínat, že jsme turnaj v roce 2016 jako Memphis Grizzlies vyhráli!

 

Los obstarali také dva hráči, kteří si v nejlepší lize světa zahráli. Bývalý kapitán mužského národního týmu Jiří Welsch a bývalý hráč Portlandu Trail Blazers a poté úspěšný trenér, Američan Audie Norris. Projekt má pomoci ještě více zpopularizovat basketbal mezi dětmi a podpořit euforii z historického šestého místa mužů na světovém šampionátu v Číně.

 

Hlavní předností této soutěže pro základní školy je fakt, že děti hrají v dresech s logy zámořských týmů. Při dnešním draftu se losovalo o to, která škola bude reprezentovat jaký klub.

 

Přesný harmonogram soutěže bude zveřejněn v nejbližších dnech. Více na http://jrnbaleague.cz/aktualne/

Stáhnout soubor

    Tylovka jr. NBA 3Tylovka jr. NBA 2Tylovka jr. NBA

Další Aktuality

Pozvánka na čtvrtou besedu s absolventy

Poděkování za vánoční strom a jarmark

Altán z pébéčka

Třetí beseda s absolventy úspěšně za námi

Nový kroužek ve škole GO!

Podpořte naše logo v mezinárodním hlasování