Prázdninová manéž za

Hurááááááááááá!

Pozvánka na konzultační odpoledne před závěrem školního roku 2017/2018, ÚT 15.5.2018 14:00-18:00

Dobrý den,
zveme Vás všechny na tradiční konzultační odpoledne před závěrem školního roku 2017/2018.

ÚTERÝ 15.5.2018 14:00-18:00

Vítáme přítomnost žáků u společných rozhovorů s vyučujícími.

Pokud nebude čas konzultace stačit, vyučující jsou připraveni domluvit s Vámi následné individuální konzultace.

Máte možnost si na konzultačnní odpoledne zamluvit čas max. 10 minut v našem objednávkovém systému – odkaz přímo na úvodní stránce našeho webu nebo v přímém odkazu http://www.zstylova.schuzky.eu/ , přihlašovací jméno a heslo je stejné jako do Bakalářů (eŽK).

Omlouváme se za komplikaci, bohužel nedošlo včas k vymazání přihlášení po minulém konzultačním odpoledni, stalo se tak až včera a zmizely i některé aktuální rezervace. Prosím o nové.

Děkujeme za pochopení.

TĚŠÍME SE NA VÁS.