Dnes je pondělí, 22. října, svátek má Sabina, gratulujeme!

Oslava svátku maminek v Křesťanské mateřské škole

Oslava svátku maminek

Každý květen slavíme v Křesťanské mateřské školce svátek maminek.  Již v dubnu jsme vyráběli dárky pro maminky- tašky potisknuté květinovým motivem a přáníčka se stejným obrázkem.

Děti v obou třídách také připravovaly program na  rodinné posezení, na které zveme nejen maminky, ale i tatínky, prarodiče a sourozence dětí. V letošním roce jsme se třídou Sluníček chystali program písní, se kterým jsme nejdříve vystupovali na akademii základní školy v divadle F. Šrámka. Děti z Hvězdiček si připravily dramatizaci pohádky o zvířátkách „Boudo, budko“.

V den plánovaného zahradního rodinného posezení jsme ještě s dětmi připravovali občerstvení pro  rodiče, a to  sýrové a zeleninové jednohubky. Všechny děti se zapojily do práce, mazaly rohlíky, napichovaly sýry, různě kombinovaly zeleninu. Měly pak velikou radost, že všem dětmi vlastnoručně  připravené dobroty chutnaly.