Třída Sluníček z KMŠ v Domovince

Děti ze třídy Sluníček v Domovince

Ve třetím květnovém týdnu se vypravily děti ze Sluníček do Domovinky s pásmem písní. Zazpívaly  a zahrály písničky, které jsme se učili na akademii do divadla. Navíc jsme ještě přidali pásmo známých lidových písní. Byli jsme velmi potěšeni, že klienti Domovinky i zaměstnanci se k dětem přidali a zpíval celý sál.

Pak děti rozdaly babičkám a dědečkům srdíčka z hlíny, zdobená korálky, která pro ně ve školce vyráběly. V Domovince panovala velmi milá atmosféra, slíbili jsme, že zase s dětmi za klienty i za zaměstnanci přijdeme.