Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Prázdninový provoz 5. MŠ v době hlavních školních prázdnin

Vážení rodiče,
naši MŠ čeká velká rekonstrukce, která proběhne během hlavních školních prázdnin. Z tohoto důvodu bude naše MŠ po celou dobu prázdnin uzavřena. V příloze naleznete přehled otevřených MŠ. V případě potřeby,vyplňte prosím žádost o umístění vašeho dítěte do jiné MŠ v době hlavních školních prázdnin a odevzdejte ji do naší MŠ do 5.6. 2020. Na každou MŠ potřebujete vyplnit žádost zvlášť.
Děkujeme za pochopení.

Žádost o umístění dítěte do jiné MŠ, přehled otevřených MŠ v době prázdnin - ke staženíStáhnout soubor

Další Aktuality

Zápisy do mateřských škol pro školní rok 2021/ 2022

Aktivity pro třídu Kuřátka – Brouček

Aktivity pro třídu Modrý zvoneček – Jaro ťuká na vrátka (2)

Tyláček, všech čtenářů miláček…

Předběžné výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2021/2022

Aktivity pro Kuřátka