Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Předškoláci z KMŠ na návštěvě ve škole

Na začátku března byli předškoláci  pozváni spolu s dětmi z dalších  školek na návštěvu do Základní školy J. K. Tyla.  Děti se už nemohly dočkat, kdy se konečně do té opravdové školy půjdou podívat. Návštěva opravdu stála za to. Děti nejprve v aule školy shlédly krátkou pohádku, kterou pro ně připravili školáci. Potom navštívili předškoláci školní jídelnu, kde pro ně paní kuchařky připravily občerstvení ve formě buchty a čaje.

Pak už se děti rozešly do jednotlivých prvních tříd. Kluci a holky z KMŠ navštívili třídu 1.C. Prvňáčci ukázali svým mladším kamarádům, co už se ve škole všechno naučili. Poté si školáci rozdělili děti ze školky mezi sebe a pomohli jim vyrobit hezký výrobek – papírovou perníkovou chaloupku.

Děti z naší školky byly z návštěvy ve škole nadšené. Srdečně děkujeme všem, kdo se na přípravě této hezké akce podíleli.

 

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Informační brožura pro rodiče budoucích prvňáčků

Повідомлення про спеціальний запис до дошкільного навчального закладу на навчальний рік 2022/2023 згідно з § 2 Закону № 67/2022 Зб. («лекс Україна» – освіта)

Školička pro budoucí prvňáčky

Plán akcí KMŠ – červen 2022

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2022/2023 – 9.MŠ a KMŠ, Alšova 1930, Písek