Dnes je úterý, 22. září, svátek má Darina, gratulujeme!

Karneval v KMŠ

Každoročně na masopustní úterý pořádáme v Křesťanské mateřské škole karneval. Letos vyšel tento den právě na poslední únorový den, 1. března jsme už ve školce prožívali popeleční středu. Na karneval jsme se jako vždy  pečlivě připravovali, jak děti, tak paní učitelky.

Všichni přišli v krásných a mnohdy velmi nápaditých maskách, nenechali se zahanbit ani zaměstnanci školky.  Paní učitelky ve třídě Hvězdiček přivítaly děti jako bílá chlupatá zvířátka – lední medvídek a králíček. Společně všichni tančili, děti plnily různé soutěže a užívaly si masopust.  U Sluníček se paní učitelky i s paní uklízečkou proměnily v pohádkové kuchařky, měly ve třídě kouzelnou pec a pět hrnců s úkoly pro děti. Po splnění všech soutěžních úkolů pak děti v posledním začarovaném hrnci našly poklad.

V obou třídách bylo veselo, děti si karneval velmi užily.

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/