Předškoláci z KMŠ v muzeu

Na konci února zahájily předškolní děti z Křesťanské mateřské školy cyklus návštěv v Prácheňském muzeu v Písku. Jedná se o program Človíček. Děti pětkrát za sebou navštíví muzeum a budou se postupně dozvídat něco z historie. Při první návštěvě si prohlédly muzeum a plnily různé úkoly, kdy se učily rozlišovat, co patří do muzejních sbírek. Z každého setkání si děti navíc odnesou maličkost na památku.

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/