Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Školička pro budoucí prvňáčky

Ve dnech 9., 16. a 23. května na naší škole po dvouleté pauze opět probíhala „Školička“.

Malí předškoláci se tak seznámili s prostředím školy, prohlédli si tělocvičnu, jídelnu, družiny. Ve třídách prvního ročníku pak pro ně paní učitelky připravily vždy zajímavý program. Jeho náplní byly například motivační hry k rozvoji orientace a řeči, poznání úrovně matematických znalostí dětí či vypracování různých pracovních listů. Děti také vyrobily malý dáreček pro rodiče. Bylo i veselo, předškoláci nadšeně zazpívali svoji písničku nebo zarecitovali básničku a snad všechny děti souhlasně pokyvovaly, na otázku, zda se do školy těší. Tak ať jim toto nadšení vydrží a my se na ně těšíme v září.

Mgr. Dana Maňhalová

Stáhnout soubor

    Školička 4Školička 5Školička 1Školička 3Školička  2

Další Aktuality

Sluníčka – Pasování

Sluníčka – Návštěva zvířátkova

Sluníčka – Na zmrzlince

Zvonečci – Basketbalový den a Pasování

Zvonečci – Hledání pokladu

Zvonečci – ZOO Hluboká