... a kam vyrazíš o prázdninách ty?

Hurá do školy!

Dnes je středa, 15. července, svátek má Jindřich, gratulujeme!

Slavnostní předání certifikátů Cambridge exams

Ve čtvrtek 28. února byly na Tylově škole předány již tradiční certifikáty z mezinárodních zkoušek Cambridge Exams. Děti zkoušku skládali v sobotu 19. ledna v Českých Budějovicích.  Tyto jazykové zkoušky, které mají velmi dlouhou tradici, jsou celosvětovým měřítkem znalostí angličtiny. Připravují a vyhodnocují se v Cambridge v Anglii.

Letos zkoušku úspěšně složili tito žáci:

V kategorii Starters: Adam Frinta, Kristýna Maxiánová, Stela Šanderová, Karolína Lidová, Markéta Kocová, Veronika Šálková.

Kategorie Movers byla zastoupena těmito žáky: Prokop Vovesný, Benedikt Chmelík, Kateřina Hvězdová, Ella Šťastná.

Nejstarší kategorie, Flyers: Aneta Koryčanová, Lukáš Müller.

Všem srdečně blahopřejeme a přejeme hodně dalších úspěchů ve studiu angličtiny.

V příštím školním roce opět otevřeme přípravný kurz. Rodiče a žáci budou včas informování. Stejně tak je možné se v naší škole připravovat na podobné zkoušky z němčiny. Všechny nabyté jazykové dovednosti mohou děti využít třeba na našich již tradičních jazykových kurzech nebo během mezinárodních projektů Erasmus+.

Pavlína Reinišová

ZŠ J.K.Tyla