Prázdninová manéž za

Hurááááááááááá!

Slavnostní předání certifikátů Cambridge exams

Ve čtvrtek 28. února byly na Tylově škole předány již tradiční certifikáty z mezinárodních zkoušek Cambridge Exams. Děti zkoušku skládali v sobotu 19. ledna v Českých Budějovicích.  Tyto jazykové zkoušky, které mají velmi dlouhou tradici, jsou celosvětovým měřítkem znalostí angličtiny. Připravují a vyhodnocují se v Cambridge v Anglii.

Letos zkoušku úspěšně složili tito žáci:

V kategorii Starters: Adam Frinta, Kristýna Maxiánová, Stela Šanderová, Karolína Lidová, Markéta Kocová, Veronika Šálková.

Kategorie Movers byla zastoupena těmito žáky: Prokop Vovesný, Benedikt Chmelík, Kateřina Hvězdová, Ella Šťastná.

Nejstarší kategorie, Flyers: Aneta Koryčanová, Lukáš Müller.

Všem srdečně blahopřejeme a přejeme hodně dalších úspěchů ve studiu angličtiny.

V příštím školním roce opět otevřeme přípravný kurz. Rodiče a žáci budou včas informování. Stejně tak je možné se v naší škole připravovat na podobné zkoušky z němčiny. Všechny nabyté jazykové dovednosti mohou děti využít třeba na našich již tradičních jazykových kurzech nebo během mezinárodních projektů Erasmus+.

Pavlína Reinišová

ZŠ J.K.Tyla