Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

... a kam vyrazíš o prázdninách ty?

Hurá do školy!

Dnes je úterý, 07. července, svátek má Bohuslava, gratulujeme!

Tylovka v první linii

Níže uvedená reportáž pro oficiální zpravodajský kanál města měla být původně pouze o vaření pro seniory. S panem redaktorem Klokočkou, panem vedoucím školní kuchyně Tomešem a paní zástupkyní Bláhovou, jsme ale strávili příjemné dopoledne povídáním o mnohém ve škole jak na kameru, tak i mimo ni. Možná právě proto, že naši školu dobře zná jako tatínek dvou našich bývalých žáků Matěje a Emy.

 

Logicky ne vše se vešlo do krátkého sestřihu. Kromě kuchyně přišla samozřejmě řeč i na výuku. Jednak na výuku na dálku ve spolupráci vyučujících s rodiči a žáky, ale také na tu ve škole právě pro děti rodičů, kteří to nejvíc potřebují. Bavili jsme se o tom, jak pomáhají všichni pedagogové, tedy i paní vychovatelky a vychovatelé a asistentky a asistenti, jak pomoc nabídly i paní kolegyně z MŠ a v případě krize i kolegové ředitelé z ostatních škol. Samozřejmě k zajištění výuky je potřeba i spolupráce s nepedagogickými pracovníky, musí být zajištěn důkladný úklid a údržba, velké úsilí paní ekonomky a celého ekonomického úseku je za sháněním všech ochranných pomůcek a dezinfekčních prostředků a jak zaznělo již mnohokrát, mnozí pomáhají i jinak např. šitím roušek nebo jinou dobrovolnickou činností. Moc fajn je i spolupráce s vedením města a odborem školství.

 

Díky všem!

 

nebo

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Rozdělení žáků 1. tříd

Tylovka v létě nespí

Úřední hodiny ve škole o prázdninách

Léto budiž pochváleno aneb ZOO Tylovka

Prázdninový KORONA speciál Tyláčku je tady!!!

Obědy v den vysvědčení