Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Uzavření mateřské školy od 1.3.2021

Z důvodu rozhodnutí vlády je mateřská škola  od 1.3. 2021 do 21.3. 2021 uzavřena.

 

Všechny děti budou mít automaticky odhlášené obědy.

Pokud rodič potřebuje OČR, škola nevydává  žádné potvrzení, rodiče kontaktují zaměstnavatele a vyplní sami formulář, který je k dispozici na https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m (Zde kliknete na on-line vyplnění formuláře, vyplníte, pošlete zaměstnavateli. Vyplácí se  vždy po skončení měsíce)

V průběhu uzavření MŠ budou p. učitelky vkládat dětem s povinnou předškolní docházkou videa s náměty k distanční výuce. Videa a náměty naleznete na portálu „Rajče“ v sekci své třídy. Je vyhlášeno velikonoční tvoření. Využijte čas se svými dětmi a vyrobte jarní či velikonoční výrobek. Moc se těšíme, jak si společně školku vyzdobíme a užijeme si velikonoční svátky. 

Všechny děti moc pozdravujeme, užijte si společný čas, choďte na procházky, hrajte si hry, čtěte si, stavějte stavebnice, malujte a modelujte, prohlížejte fotky, volejte si s babičkami,  společně vařte,  pečte, zapojte děti do úklidu. Zkrátka dělejte vše to, na co jindy nezbývá prostor.

Věřte, že  tím pro děti uděláte to nejlepší, co lze. A společně, tak jako to děláme každý den ve  školce, se zamýšlejte nad tím, co se komu v daném dnu líbilo, co ho bavilo.

Uvidíte, že najdete spoustu malých každodenních radostí, a že to  nucené  „zpomalení“  může Vašim rodinám přinést i něco pozitivního.

 

Pokud byste cokoliv potřebovali,  neváhejte mne kontaktovat na mobilu 739 382 269.

 

Bc.  Jana Bednarčik, vedoucí učitelka 11.MŠ

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Hledáme uklízečku/uklízeče do ZŠ

AKCE – Březen

Den otevřených dveří v 1. třídách

Pozvánka na akci V tanečním rytmu 2024

Tylovka je fakultní školou Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity

AKCE – Únor