Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Velikonoční hra pro děti z KMŠ- 2. část

Milí rodiče a děti, pokud jste si již přečetli text o Velikonocích v  minulém příspěvku, můžete nyní pokračovat:

1.) Získejte hrací kartu – buď stáhnete zde a vytisknete – Velikonoční hra (tiskněte na šířku a zvolte oboustranný tisk):

– Nebo si  kartu vyzvedněte ve školce ve čtvrtek 25.3. od 13.00  do 17.00 ( otevřena brána Dobrovského, případně volejte 728 685 007, zvoňte na Sluníčka)

– Nebo si hrací kartu můžete vyzvednout  jakýkoliv všední den  od pátku 26.3.v Bageterii Bagety Street  (u starého mostu na rohu naproti zdravotní škole), otevřeno mají  pondělí – pátek 7.00 -17.00. Zde si také budete  po skončení hry vyzvedávat odměny. Děkujeme za ochotu a spolupráci spolku KáMoŠ (p.Lucce Gábikové).

 

2.)  Splňte všech 8 úkolů na hrací kartě. Můžete začít doma vybarvováním a společným čtením, pak pokračovat na procházce městem.  Procházku si projděte v jakémkoliv pořadí, nejde o to, vše přesně splnit, ale užít si společný čas a také se třeba něco dozvědět.

Hrací kartu vyplňte buď pro každé školkové dítě, nebo dva sourozence napište na jednu kartu, to záleží na Vás. Odměna (obsahuje velikonoční perníčky, čokoládové zajíčky, vajíčka, berušky atd.) bude připravena pro každé školkové dítě. Počítáme s tím, že se možná někdo zúčastníte i se starším sourozencem, proto je v pytlíku s odměnou dostatek dobrot na to, aby se děti mezi sebou podělily a bylo dost pro každého)

 

3.) Po splnění úkolů odevzdejte vyplněnou kartu v bageterii Bagety Street a dostanete za ni odměnu pro každé zúčastněné díte z KMŠ.  Odměny si můžete vyzvedávat od pondělka 29.3. kdykoliv až do 9.4. Upozorňujeme, že v sobotu, neděli a státní svátky je zavřeno. ( A pokud si v bageterii navíc zakoupíte i výbornou čerstvou zdravou bagetu, určitě neprohloupíte :-))

 

4.) Abychom  měli  alespoň rámcovou představu o  tom, kolik sáčků s odměnami máme připravit (perníčky už  máme napečené a nazdobené:-), sladkosti nakoupené), prosím, dejte nám  nezávazně vědet, zda Vás naše nabídka zaujala a zda se hodláte zúčastnit. Napište, prosím, sms na 728 685 007, nebo pište na mail lenka.kucerova@zstylova.cz.  Pokud  pošlete i nějaké fotky za hry nebo z Velikonoc u Vás doma, moc  nás to potěší.

 

Užijte si předvelikonoční čas, doufám, že naše nabídka Vám v tom třeba trochu pomůže.

 

Myslíme na Vás.

Lenka ( i za ostatní učitelky z KMŠ)

Velikonoční hraStáhnout soubor

Další Aktuality

Pozvánka na Den otevřených lesů 2023

Akce KMŠ – září 2023

Obědy pro jihočeské děti

Krásné léto všem!

Přání na prázdniny

Upozornění na prázdniny