Velikonoční hra pro děti z KMŠ- 1. část

Milí rodiče, milé děti,

těšili jsme se na společné prožití Velikonoc ve školce, bohužel  zatím školky zůstávají zavřené. Už se nám po Vás stýská, tak jsme pro všechny děti z KMŠ připravili překvapení na Velikonoce. Jedná se o hru formou procházky s plněním úkolů, na konci dostane každé dítě velikonoční odměnu.

Vzhledem k tomu, že chodíte do křesťanské mateřské školy, snažíme se Vám přiblížit Velikonoce z křesťanského  hlediska.  Jistě si doma užíváte všechny možné  krásné velikonoční tradice, vajíčka, beránky, pomlázky, zajíčky a podobně.  Pomocí naší hry Vám chceme nabídnout  ještě navíc vysvětlení křesťanského pojetí Velikonoc tak, jak bychom je s dětmi prožívali ve školce.

Pravidla hry:

1.  Stáhněte a přečtěte si následující informace  o  Velikonocích ( viz níže – Velikonoční dny a jejich význam – kliknutím stáhnete soubor). Pokud byste měli zájem, můžeme Vám celý text vytisknout a předat ve  školce společně s hrací kartou.

2. Získejte hrací kartu – návod bude v dalším příspěvku

Velikonoční dny a jejich významStáhnout soubor