Výlet za zvířátky do Putimi

Děti z KMŠ prožily ve čtvrtek 25.května hezký den na výletě za zvířátky. Vypravili jsme se za rodinou Kozákových do jejich „minizoo“ v Putimi. Prohlíželi jsme si různá zvířata, nejvíce děti zaujal páv s krásně roztaženým ocasem, také se nám líbíli klokani, pštrosi, nosál, papoušci, bažanti, sovy. Odvážné děti si mohly vzít do rukou hada a agamu. Všechny také bavilo krmení koziček, ovcí a králíčků.

Kromě zvířátek jsme si v Putimi užili také místní hřiště s velikou pirátskou lodí a báječnými houpačkami. Výlet se všem moc líbil.

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/