Výstava Skřítků podzimníčků v KMŠ

Výstava Skřítků podzimníčků v Křesťanské mateřské školce.

Každý podzim a jaro vyhlašujeme u nás v KMŠ výzvu pro rodiče s dětmi k domácímu tvoření na různá témata. Letošní podzimní téma bylo „Skřítek podzimníček“. Tato aktivita motivuje rodiče, prarodiče, starší sourozence a děti ke společné domácí výtvarné činnosti. Hotové výrobky postupně  nosí do školky, všechny vystavíme a oceníme diplomy. Nehodnotíme, který je hezčí, radujeme se z každého vyrobeného skřítka. A že se jich letos opravdu sešlo! Chodby nám teď zdobí přes třicet různě velkých kouzelných postaviček z kůry, šišek, listů, mechu, lesních plodů, látek, papíru, špalků a dalších materiálů.

Máme radost z tvořivosti dětí i jejich rodičů a těšíme se již teď na jarní tvoření.