Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Prázdniny


Hurááááááááááá!

Dnes je pátek, 18. srpna, svátek má Helena, gratulujeme!

Žáci prvních tříd pro školní rok 2017-2018

Seznamy jsou konečné.

 

Třída: 1.A
třídní učitel: Mgr. Popelková Jitka
Počet celkem: 24 z toho chlapců: 12 dívek: 12
 P.Č. PŘÍJMENÍ JMÉNO
1 ANDEL Dominik
2 ČONKA Josef
3 HABICH Patrik
4 HERINK Lukáš
5 HERINK Václav
6 KROP Petr
7 LEVÝ David
8 MAREŠ Filip
9 OPOLKA David
10 PLÍVA Štěpán
11 ÚRADNÍK Marek
12 ŽÁK Daniel
13 BIEDERMANNOVÁ Natali
14 BLAŽKOVÁ Adéla
15 BLAŽKOVÁ Natálie
16 DRNKOVÁ Michaela
17 KOTALÍKOVÁ Kamila
18 LIDOVÁ Adéla
19 MIŽIGÁROVÁ Lolita
20 PADRTKOVÁ Vanesa
21 PETERKOVÁ Veronika
22 ŠŤASTNÁ Petra
23 VOLFOVÁ Kristýna
24 ŽÁKOVÁ Denisa
  25 ŠMÍD Jakub 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třída: 1.B

 třídní učitel: Mgr. Samšuková Miloslava
 Počet celkem: 27 z toho chlapců: 13 dívek: 14
 P.Č. PŘÍJMENÍ JMÉNO
1 BUŠTA Max
2 HOLUB Jaroslav
3 CHALUPA Jáchym
4 JANDA Filip
5 KASA Tomáš
6 KOCHAN Tadeáš
7 KOUBA Jan
8 MIKO Vojta
9 MIŽIKAR Dan
10 PINKAS Adam
11 ŠÍP David
12 TROJÁK Jakub
13 VITUJ Antonín
14 FIKEJZOVÁ Ema
15 JERHOTOVÁ Justýna
16 JEZLOVÁ Aneta
17 KADLECOVÁ Kristýna
18 KELLNEROVÁ Jana
19 LIDOVÁ Victoria
20 LOPATOVÁ Nikola
21 NOUZOVÁ Tereza
22 STAFFOVÁ Eliška
23 ŠÁCHOVÁ Eliška
24 ŠERÁKOVÁ Aneta
25 TRKOVSKÁ Edita
26 VELKOVÁ Lucie
27 ZBORNÍKOVÁ Lucie
   

 

 

 

 

 

 

 

Třída: 1.C

 třídní učitel: Mgr. Klímová Dagmar
 Počet celkem: 24 z toho chlapců: 12 dívek: 12
 P.Č. PŘÍJMENÍ JMÉNO
1 CIMPA David
2 DUŠEK Daniel
3 DVOŘÁK František
4 HANGONI Milan
5 KRIPNER Petr
6 KROUPA Tomáš
7 LEJČAR Petr
8 NĚMEČEK Daniel
9 NOVÁK Ladislav
10 PETROVIČ Adam
11 PODHRADSKÝ Kryštof
12 UNGR Sebastian
13 CUŘÍNOVÁ Marie Rozálie
14 HORÁKOVÁ Bianka
15 GLASEROVÁ Vanesa
16 HOLUBOVÁ Marika
17 JANKOVSKÁ Natálie
18 KOLAŘÍKOVÁ Eliška
19 PÍSAŘÍKOVÁ Gabriela
20 SLÁVIKOVÁ Lucie
21 SLEZOVÁ Valérie
22 SMOLÍKOVÁ Jolana
23 ŠTÉROVÁ Denisa
24 ZEMANOVÁ Liliana
   

 

 

 

 

 

 

 

 

Třída: 1.D COMENIA SCRIPT

 třídní učitel: Mgr. Kostohryzová Lucie
 Počet celkem: 23 z toho chlapců: 12 dívek: 11
 P.Č. PŘÍJMENÍ JMÉNO
1 BENEŠ Šimon
2 ČEFELÍN Jaroslav
3 FROLÍK David
4 MAREŠ Lukáš
5 MATÁSEK Jakub
6 PHAM Quoc Dat
7 PIXA Jan
8 ROUŠAL Sebastian
9 TEJNOR Martin
10 VELÍŠEK Václav
11 VOVESNÝ Jonáš
12 ŽOLTÁK David
13 HODKOVÁ Kateřina
14 CHALOUPKOVÁ Petra
15 CHASSARDOVÁ Lucie
16 CHUMOVÁ Rozálie
17 LUKEŠOVÁ Diana
18 PHAM Huyen Dieu
19 ŠTĚDRONSKÁ Amálie
20 ŠVARCOVÁ Victoria
21 TOMESZOVÁ Eliška
22 VALLET Ella
23 ŽÁKOVÁ Karolína
24 LEISTNEROVÁ Eliška

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Krásné léto všem!

Obhájili jsme titul Ekoškola!

Připomenutí bitvy u Zborova

Lekce stolování a slavnostní oběd 9. tříd v hotelu U Kapličky

Dotkli jsme se Písku

Koncert švédského studentského orchestru LiTHe Blås (nejen) pro naše žáky