Žáci z Tylovky rozzářili podzimní dny v píseckém středisku Blanka

První podzimní dny přišli do Diakonie ČCE – středisko Blanka v Písku rozzářit žáci z naší školy. Společně s paní vychovatelkou Alenou Vlnovou vyráběli s klienty střediska podzimní dekorace. Děti se nejprve se „svými“ babičkami nebo dědečky seznámily a ve dvojicích jim potom pomáhaly nazdobit podzimní svícny ze sklenic a dekorace do oken. Návštěvy se zúčastnili naši nejmenší prvňáčci, ale i žáci z vyšších ročníků, kteří navštěvují toto středisko již pravidelně. Empatie, sounáležitost se seniory a rozvoj sociálního cítění tak nezůstávají pro tyto děti jenom pojmy.

8.1.2.3.4.5.6.7.