Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Žádost/prosba ze školní jídelny

Vážení rodiče a další strávníci,

níže tlumočím prosbu pana vedoucího školní kuchyně a jídelny Tomeše. Zajištění organizace přípravy jídel a výdeje je v podmínkách naší školy a zařízení školního stravování velmi složité (i v souvislosti s pověřením zřizovatele pro vaření seniorům), věřím, že to pochopíte a pomůžete nám.

Z důvodu nemocnosti a nízkého počtu zaměstnanců na výdeji navrhuji omezit výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky a žáky v prvním dnu nemoci od 10.45 hod. do 12.00 hod. V tuto chvíli se jedná přibližně o 70 porcí denně. Výdej po 12.00 hod., kdy začíná největší nápor žáků,  je organizačně velmi složitý. Výdej po 12:00 hod. bude možný jen v mimořádných důvodech.

Děkujeme za vaše pochopení.

 

Pavel Koc, ředitel školy

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Letní příměstské tábory 2024

Hledáme uklízečku/uklízeče do ZŠ

Karneval školní družiny

Den otevřených dveří v 1. třídách

Pozvánka na akci V tanečním rytmu 2024

Celoškolní projektový den civilní ochrany