Škola, kde si každý najde svoje...

Dnes je pondělí, 26. června, svátek má Adriana, gratulujeme!

Dotkli jsme se Písku

Dotkni se Písku

Na Velkém náměstí a velkém pódiu jsme v pátek 9.6.2017 představili naše zájmové kroužky.

V úvodu vystoupil dramatický kroužek Milady Uhlíkové s pohádkou o tom, jak je důležité si vybrat správné jméno. Taneční kroužek Berušky zatančil v rytmu světových hitů pod vedením Zuzany Bínové a Marcely Lejčarové.

V malou kapelu spojila Kateřina Podešvová kroužek kytary, flétny a z řad žáků školy vybrala zpěvačky a vzniklo krásné hudební  vystoupení.

Taneční kroužek line dance Marcely Lejčarové vystoupil s ukázkami ze soutěže mistrovství ČR.

Mezi taneční vystoupení patřila i secvičená choreografie žáků 4. B Zuzany Bínové.

Recitační chvilka patřila Jindřišce Vovesné a na závěr jsme zapojili diváky výukou tance macarena.

V hledišti jsme byli podporováni spolužáky a rodinnými příslušníky.

Nálada byla báječná.

Děkujeme všem účinkujícím, jejich rodičům i kolegyním za reprezentaci školy.

(foto archiv rodičů)

IMG_5088_viewIMG_5112_viewIMG_5113_viewIMG_5115_viewIMG_5146_viewIMG_5167_viewIMG_5221_viewIMG_5226_view