Hledáme (stále) učitele pro 1.stupeň a výuku AJ-TV

Hledáme pro posílení našeho pracovního týmu vyučující

s kvalifikací pro 1.stupeň základní školy a s kvalifikací pro výuku angličtiny a tělesné výchovy pro 2. stupeň.

Nástup možný ihned. Možnost pracovat i na zkrácený úvazek příp. na  nezbytně dlouhou dobu využít výjimky ze zákona č. 563/2004 Sb.

Požadujeme nadšení pro pedagogiku, veselou mysl a smysl pro kolektiv. Reference vítány. Nabízíme práci ve fajn kolektivu ve škole s vizí.

Případní zájemci mohou kontaktovat vedení školy na telefonním čísle 606 158 231 (ředitel školy) nebo emailem pavel.koc(zavináč)zstylova.cz.