Škola, kde si každý najde svoje...

Dnes je úterý, 24. dubna, svátek má Jiří, gratulujeme!

Konzultační odpoledne 9.5.2017 a otevřené dveře v jídelně a kuchyni

Konzultační odpoledne pro rodiče a žáky (přijďte spolu) se koná v úterý 9.5.2017 od 14:00 hod. do 18:00 hod.
Vyučující budou přítomni ve svých kabinetech (2. stupeň) případně ve svých třídách (1. stupeň).

Přesný čas schůzky je možno rezervovat v systému zde (přímý odkaz z úvodní obrazovky webových stránek školy).

Pro přihlášení platí stejné přihlašovací jméno a heslo jako do elektronické žákovské knížky (Bakaláři).

Maximální čas pro rezervaci je 10 minut (dvě okénka), prosíme respektujte to. Pokud budete potřebovat na jednání delší čas, domluvíte si na místě individuální schůzku na jiný den a hodinu. Delší rezervace budou upraveny (kráceny) správcem systému.

V případě problémů s přihlášením se prosím obraťte na p. zástupce Janovského.

V rámci konzultačního odpoledne můžete od 14:30 do 16:00 hodin navštívit školní jídelnu a kuchyni. Podívat se, ochutnat, budeme připraveni vám celé odpoledne zpříjemnit :-)