Škola, kde si každý najde svoje...

Dnes je pátek, 23. února, svátek má Matěj, gratulujeme!

Letní příměstský tábor 2018

SPORTOVNÍ nebo KREATIVNÍ

NEJEN PRO ŽÁKY ŠKOLY!!!

• se zaměřením na sportovní (pohybové aktivity) nebo kreativní činnost dětí (drátkování, modelování, malování na plátno, sklo, látky, FIMO) podle věku 5-18 let

• od 7:30 hod. do 17:00 hod. (9,5 hodiny denně)

• dozor zkušených pracovníků s pedagogickou praxí

• sportovní program dle počasí , věku, schopností a počtu dětí (venkovní hřiště a areál školy, tělocvičny, třídy) K dispozici je veškeré sportovní i ostatní vybavení školy

• termíny vždy PO-PÁ:

9.7.2018 – 13.7.2018  –   SPORT

30.7.2018 –   3.8.2018     téma : Z POHÁDKY DO POHÁDKY

20.8.2017 – 24.8.2018     téma : CESTA KOLEM SVĚTA

• cena: 350,-Kč/den nebo 1.600,-Kč /týden

• rodiče mohou své děti přihlásit na jednotlivé dny nebo celý týden (přednostně)

• v ceně je stravování v naší školní jídelně (svačina, oběd, svačina, celodenní pitný režim), využití sportovních a dalších prostor pod vedením Mgr.M.Hlavničkové a kreativní tvoření  pod vedením Ladislavy Bečkové

• přihlášku lze stáhnout a další podrobnosti najít na webu školy www.zstylova.cz

• další informace:  Alena Marušková, alena.maruskova@zstylova.cz, tel: 382215104/105

Závaznou přihlášku na příměstský sportovní nebo kreativní tábor pořádaný ZŠ J.K. Tyla v Písku je nutno odevzdat a uhradit zbývající částku nejdéle do 31.5.2018 (v případě naplnění kapacity rozhoduje datum odevzdání). Při odeslání závazné přihlášky prosím zaplatit minimálně zálohu 500,-Kč, která se odečte při doplatku z celkové částky ceny tábora nebo celou částku.  Příměstský tábor se uskuteční při minimálním počtu 10 dětí.

Platba na účet číslo : 1012040899 kód 5500  pro identifikaci ve zprávě pro příjemce uveďte jméno dítěte

Před nástupem musí rodiče zaplatit celkovou cenu, odevzdat prohlášení o bezinfekčnosti a posudek zdravotní způsobilosti, bez těchto dokumentů nemůže být dítě do programu zařazeno.

Přihláška na příměstský tábor 2018 ke staženíStáhnout soubor