Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

plánované akce KMŠ v únoru 2018

- Ve čtvrtek 1. února přijede do školky paní psycholožka Mgr. Imlaufová z Křesťanské ped. psych. poradny v Praze na vyšetření školní zralosti předškoláků. Formuláře k vyšetření dětí a souhlasy rodičů s vyšetřením u p. učitelek.

 

– V pátek 2.února jsou pololetní prázdniny, máme otevřeno.

 

– V úterý 6.února se koná další setkání z cyklu Světýlko, tentokrát s P. Doležalem. Začátek v 8.15, tématem je biblický příběh o Zacheovi.

 

– V úterý 20.2. jdou předškoláci a starší děti do knihovny do ZŠ J.K.Tyla. Čeká je setkání s pohádkou o Rumcajsovi.

Prosíme, přiveďte děti do školky nejpozději do 8.00.

 

 

-ZMĚNA TERMÍNU  KVŮLI NEMOCNOSTI DĚTÍ: VE ČTVRTEK 22. února se koná ve školce karneval. Začátek hned ráno v 8.00. Děti mohou přijít do tříd  rovnou v maskách.

Ke karnevalu patří také občerstevní, proto prosíme rodiče, kdo chcete, můžete přispět něčím na společný stůl (Nejlépe  se hodí drobné pečivo, ovoce, džusy či jiné dobroty. A prosíme, mějte ohled na alergiky – raději bez čokolád a oříšků)

 

 

ZMĚNA TERMÍNU  KVŮLI NEMOCNOSTI DĚTÍ: V PÁTEK 23.února se koná další setkání z cyklu Světýlko, přijde p. Kyml s biblickým příběhem o milosrdném Samaritánovi. Začátek v 8.15.

 

 

– Od 26.února do 2.března jsou jarní prázdniny. V KMŠ máme otevřeno, prosíme, nahlaste nám  docházku Vašich dětí nejpozději do 16.února.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Pozvánka na Den otevřených lesů 2023

Akce KMŠ – září 2023

Obědy pro jihočeské děti

Krásné léto všem!

Přání na prázdniny

Upozornění na prázdniny