Sportovní dopoledne ve sportovní hale

Předškolní děti z Křesťanské mateřské školky se spolu s nejstaršími dětmi z 5. a 9. MŠ zúčastnily v úterý 23.ledna sportovního dopoledne pořádáného  ZŠ J.K.Tyla.

Děti si vzali na starost zkušení trenéři. Kluci sportovali v  Sršní aréně s trenéry z basketbalového klubu Sršni Písek. Běhali, probíhali překážkovou dráhu, driblovali, házeli míči, strefovali se na koš a podobně. Dívky byly v obloukové hale spolu s trenéry házené. Byla pro ně připravena opičí dráha, běhaly, učily se zacházet s míčem, házely na cíl.

Všem dětem se dopoledne velmi líbilo, byly nadšené. Paní učitelky chválily přístup trenérů k dětem a výbornou organizaci celého dopoledne.  Doufáme, že se podobná akce opět zopakuje.