Plán akcí KMŠ na únor 2023

– Ve čtvrtek 2. února  přijde do školky p. Viktor Jakovič  v rámci programu Světýlko s biblickým příběhem „Zázrak na svatbě“.

Začátek u Sluníček  v 8.15, u Hvězdiček v 9.15.

- Ve středu 15.února se koná  ve školce karneval.

Prosíme, přiveďte děti do tříd rovnou převlečené v maskách.  Můžete přispět malým občerstvením.

Od 20.2. do 24. 2. jsou jarní prázdniny.  Ve třídě  a šatně Hvězdiček bude probíhat malování a výměna podlahových krytin.  Z provozních důvodů bude celá KMŠ uzavřena, v provozu  pro děti z KMŠ bude 9. MŠ.

Prosíme o přihlášení dětí nejpozději do 6.února.

Před prázdninami v pátek 17. února bude již probíhat u Hvězdiček příprava podlahy,  aby se stihlo vše včetně vymalování do konce prázdnin.  Proto bude v provozu pouze jedna třída, pro děti od Hvězdiček i Sluníček. Prosíme, do 6.2. nám nahlaste docházku  také na 17.2..

Nezapomeňte na odhlášení obědů.

Děkujeme za pochopení a vstřícnost.