Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Setkání s loňskými předškoláky

V druhém zářijovém týdnu jsme uspořádali na zahradě KMŠ zahradní slavnost pro rodiče s dětmi.  Tato akce byla náhradou za tradiční slavnost  v červnu, kdy se loučíme s předškoláky. Vzhledem ke koronavirové situaci se v červnu konala slavnost jen  v omezeném režimu. Dětem to bylo líto, takže jim bylo přislíbeno, že pokud to půjde, pozveme je do školky znovu v září. Naštěstí na začátku září ještě bylo hezky, takže jsme se mohli sejít na zahradě v plném počtu. Pozváni byli loňští předškoláci  a prvňáci s rodiči i sourozenci a samozřejmě všechny děti ze školky.

Na zahradě jsme si společně zazpívali, přivítali jsme jmenovitě každého z dětí a pak společně  kluci i holky s rodiči soutěžili na deseti stanovištích. Za splněné soutěže získali všichni odměny. V průběhu odpoledne  i po ukončení soutěžení bylo dost času na bohaté občerstvení a společné popovídání. Nikomu se nechtělo večer odcházet domů.

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Veletrh volnočasových aktivit 24.9.2021 v Písku

Změna v zavírání brány Dobrovského

Nová brána z ulice Dobrovského

Pro prvňáčky a jejich rodiče

Plán akcí KMŠ – září 2021

Oznámení o zvýšení cen stravného pro děti a žáky od 1.9.2021