Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Setkání s loňskými předškoláky

V druhém zářijovém týdnu jsme uspořádali na zahradě KMŠ zahradní slavnost pro rodiče s dětmi.  Tato akce byla náhradou za tradiční slavnost  v červnu, kdy se loučíme s předškoláky. Vzhledem ke koronavirové situaci se v červnu konala slavnost jen  v omezeném režimu. Dětem to bylo líto, takže jim bylo přislíbeno, že pokud to půjde, pozveme je do školky znovu v září. Naštěstí na začátku září ještě bylo hezky, takže jsme se mohli sejít na zahradě v plném počtu. Pozváni byli loňští předškoláci  a prvňáci s rodiči i sourozenci a samozřejmě všechny děti ze školky.

Na zahradě jsme si společně zazpívali, přivítali jsme jmenovitě každého z dětí a pak společně  kluci i holky s rodiči soutěžili na deseti stanovištích. Za splněné soutěže získali všichni odměny. V průběhu odpoledne  i po ukončení soutěžení bylo dost času na bohaté občerstvení a společné popovídání. Nikomu se nechtělo večer odcházet domů.

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Informace k zápisu do MŠ

Tyláček, všech čtenářů miláček…

Předběžné výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2021/2022

Informace ke školnímu stravování od 12.4. a 19.4.2021

Informace k otevření MŠ 12.4.2021

Velikonoce a jaro na Tylovce