Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Večerní orientování po škole

Večerní orientování po škole

Tým Tylovka pomáhá a SRŽPŠ ve spolupráci s Orientačními sporty Písek Vás zve na indoor orientační akci u nás ve škole. Přijďte se ve čtvrtek 27. 2. od 17:00 proběhnou nebo projít po škole a zároveň podpořit dobrou věc. S sebou si vezměte čelovky a dobrou náladu. Přihlášky na katerina.jandova@zstylova.cz nebo v kabinetě přírodopisu.

Těšíme se na Vás!

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Vánoční jarmark a Charitativní stánek na náměstí – zrušeno

Charitativní prodej andílků z Tylovky ve středu 1.12.2021 na Velkém náměstí

Covid ve školách aneb Kdo o čem rozhoduje?

Kamarádi z hmyzí říše

Poznáváme přírodní živly

Připomínka Dne válečných veteránů 11.11.2021